VUS ONDRÁŠ | Z KRAJE DO KRAJE

Vstupné
250 Kč

VOJENSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR ONDRÁŠ | Z KRAJE DO KRAJE
➡️folklorní tanečně-hudební pořad profesionální části souboru
➡️Z kraje do kraje je dynamickou mozaikou tanečních a hudebních čísel představujících lidovou kulturu různých etnografických regionů nejen Čech a Moravy, ale také sousedního Slovenska, či dalších oblastí karpatského oblouku. Toto propojení je unikátní a nabízí mimořádný umělecký zážitek.
➡️ Vstupné: 250 Kč v předprodeji, 330 Kč v den akce
​​​​​​​➡️ vstupenky k zakoupení na http://www.kulturakurim.cz/akce-jakub-pustina-hoste... nebo na pokladně kulturního domu.
➡️ Délka pořadu: 70 minut
➡️ Účinkuje: profesionální část souboru (taneční skupina, Orchestr lidových nástrojů a sólistky dívčího sboru). 
➡️Hudba a aranže: Ondřej Bazala, Andrej Dostál, Jan Gajda, Lubomír Graffe, Jiří Gužík, Miroslav Kolacia, Ivan Hanula, Martin Kovář, Peter Mikulec, Jan Rokyta, Antonín Špaček, Anna Urbaničová
➡️Choreografie: Žofia Habarta, Andrea Kapsová, Jan Kysučan, Stanislav Marišler, Roman Martinek, David Pavlíček, Roman Šteininger, Ervín Varga, Petr Zábojník

➡️Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ je profesionální umělecké těleso zřizované Ministerstvem obrany ČR se sídlem v Brně. Prostřednictvím hudby, zpěvu a tance představuje divákům umělecky stylizovaný folklor. V současnosti jej tvoří Orchestr lidových nástrojů, taneční skupina a dívčí sbor. Kromě práce s lidovým materiálem se VUS Ondráš věnuje i přesahům do jiných hudebně-tanečních žánrů a tvoří autorské pořady.
➡️Video o souboru Za oponou: https://www.youtube.com/watch?v=KqE0Nq14Fno7

Sdílet