Moje kino LIVE: Bílý bílý den

Drama | Stream | České titulky | Přístupnost od 15 let | 109 min

Moje kino LIVE:
Stejně jako na jaře promítáme on-line! Budete mít možnost shlédnout filmy, které zaznamenaly divácký úspěch, ale i ty, které jen tak někde neuvidíte. V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Díky tomu si můžete naplno užít chat před filmem. Film začíná přesně. Během projekce si můžete povídat prostřednictvím chatu. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

JAK TO FUNGUJE?
Zakoupíte si na film vstupenku tak, jako kdyby jste šli za normálních okolností do kina. Prodej lístků končí vždy půl hodiny před začátkem filmu, kdy vám také na mail rozešleme odkaz na stream.

INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ
Pokud nemáte problém s přehráváním videí na youtube, neměl by být problém ani s filmem.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

O FILMU:
V odlehlém islandském městečku se bývalý policista vyrovnává s tragickým úmrtím své ženy. Smíření komplikuje zpráva, že jeho milovaná vedla ještě jiný, tajný život. Obrysy její minulosti vystupují z bílé mlhy jako okolní krajina. Byla mu nevěrná? Ingimundur nemůže jít dál, dokud nezjistí pravdu. Jeho zármutek se s rostoucím napětím mění v posedlost, která ohrozí jeho i jeho blízké. Druhý celovečerní snímek Hlynura Pálmasona (Zimní bratři) byl uveden na MFF v Cannes 2019 v sekci Critics‘ Week a z festivalu si odvezl ocenění pro výjimečný herecký výkon Ingvara Sigurdssona v hlavní roli.

JAK SI KOUPIT VSTUPENKU:

1) Na webu našeho kina si vyberte film (kinokurim.cz)
2) Kupte online vstupenku (třeba na vaše oblíbené místo)
3) Odkaz na stream vám pošleme 30 minut před začátkem filmu na email
4) Pohodlně se doma usaďte, přichystejte občerstvení, ztlumte světla a užijte si film
5) Je možné se připojit k chatu a sdílet s ostatními diváky svůj zážitek

PROČ ONLINE PROMÍTÁNÍ

#vasekino a Moje kino LIVE jsou projekty malých jednosálových kin, které začaly vznikat teprve před par týdny spolu s uzavírkou kin. Trochu proto, aby se na malá kina v době karantény nezapomnělo a divákům třeba neutekly některé filmy, ale především, aby jsme vám o něco zpříjemnili pobyt doma a zkusili vynahradit omezené kulturní vyžití.

Nejedná se o klasické VOD (video on demand). Uváděné filmy nejsou zpravidla jinde k vidění a zároveň jde o způsob, jak podpořit místní kino, které je momentálně zavřené.

100 Kč
Sdílet