Šťastný nový rok

Komedie | Romantický | Stream | Česká verze | Přístupnost od 12 let | 90 min

Vaše kino je projekt jednosálových kin v České republice, který se zrodil v době karantény a uzavření kin. A protože vy nemůžete přijít k nám do kina, nabízíme vám, že kino přijde domů za vámi. Zakoupením vstupenky (a pomocí zadaní kódu na vasekino.cz) si můžete užít v konkrétní určenou hodinu dočasné virtuální kino u vás doma v obýváku.

Jak si koupím vstupenku?
Koupíte si ji úplně stejným způsobem jako do klasického kina tedy - na webu kina. Vzhledem k povaze virtuálního kina je možný nákup vstupenek pouze on-line. Předprodej skončí hodinu před začátkem představení. 30 minut před promítáním zadá divák na webu www.vasekino.cz kód (číslo vstupenky), který obdržel na e-mail při nákupu a získá přístup k filmovému představení na daný den/večer.

Proč se dívat na filmy zrovna na www.vasekino.cz?
Nejedná se o klasické VOD. Je to jediný projekt, který nabízí možnost podpořit vaše místní kino, které je momentálně zavřené. Po skončení mimořádné situace a otevření kin bude tento virtuální kanál uzavřen. Vaše kino navíc nabízí exkluzivní obsah od českých distributorů a producentů, filmy uvedené zde nemůžete streamovat nebo stáhnout na jiných VOD platformách.

Synopse filmu:
V pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám.

Nejsou zadána žádná představení.
Sdílet